ВІДВІДУВАННЯ AQUA-ЗОНИ ПН-ПТ (цілий день відпочинку)
  600,00 грн.
  ВІДВІДУВАННЯ AQUA-ЗОНИ СБ-НД (цілий день відпочинку)
  700,00 грн.
  Відвідування AQUA-зони у святкові дні згідно з ухваленим календарем України
  700,00 грн.
  Діти, віком від 10 до 15 років (у супроводженні дорослих при пред'явленні документу)
  450,00 грн.
  РЕГУЛЯРНІ ЦІНИ НА АБОНЕМЕНТИ
  1 місяць (без заморожування)
  3 000,00 грн.
  3 місяці (7 днів заморожування)
  9 000,00 грн.
  6 місяців (30 днів заморожування)
  18 000,00 грн.
  1 рік (45 днів заморожування)
  36 000,00 грн.
  ПРОЦЕДУРИ
  МАСАЖ
  Екзотичні масажі
  Тайський масаж (120 хв)
  1 100,00 грн.
  Тайський масаж (90 хв)
  950,00 грн.

  Пасивна йога, в якій задіяні всі м’язи, суглоби та енергетичні канали руху енергії. Проводиться в спеціальному костюмі, що не сковує рухи.

  Тайський масаж "Oil Pleasure" (90 хв)
  900,00 грн.

  Масляний масаж всього тіла, під час якого знімається м’язова напруга та зажими, тіло розслаблюється та насичується східними аромаоліями.

  Тайський масаж гарячими бамбуковими паличками (90 хв)
  1 000,00 грн.

  Бамбукові палички з цільного міцного бамбукового стовбура в руках масажиста розслаблюють кожен напружений м’яз. Плавними рухами середньої інтенсивності спеціаліст пропрацьовує зони спини, животу, шийно-комірцевої зони, руки та ноги. Прокатування, вижимання, розтирання, вкручування, ударна вібрація – ці техніки подарують вашому тілу неймовірне відчуття розслабленості, а дренаж шкіри покращить лімфоциркуляцію та скорегує фігуру.

  Тайський масаж гарячими трав'яними мішечками (90 хв)
  1 000,00 грн.

  Зігріваючий оздоровчий ритуал, на тіло кладуть східні мішечки, наповнені екзотичними травами. Мішечки попередньо розпарюють і віддають тілу тепло, поживні речовини та розслаблюючу енергетику.

  Тайський масаж молоточками "Ток Сен" (всього тіла)
  900,00 грн.

  Найдавніша цілительська практика, яка проводиться простукуванням спеціальним молоточком та паличкою енергетичними лініями тіла.

  Масаж Ток-Сен: очищає організм від токсинів і позбавляє від негативної енергії; знімає напругу в м'язах, дарує глибоке розслаблення; відновлює психоемоційний стан; допомагає при головних болях, покращує кровообіг, роботу суглобів та роботу лімфатичної системи.

  Тайський масаж ніг "Thai foot" (30 хв)
  350,00 грн.

  Масаж ніг проводиться в кінотеатрі у підвісному кріслі. Проводиться поетапна дія на біологічно активні точки на стопах і ногах до колін за допомогою натискань і спеціальної дерев’яної палички. Загальний оздоровчий ефект і розслаблення. Можливе проведення одночасного сеансу для двох.

  Тайський масаж ніг "Thai foot" (60 хв)
  500,00 грн.
  Цілющий аюрведичний масаж ніг (45 хв)
  550,00 грн.

  Масаж стоп за стародавньою індійською системою оздоровлення Аюрведа. Спа-ритуал в атмосфері величного Цейлону з використанням натуральної аюрведичної косметики.

  Тайський масаж Ребозо (тканинами) 2 години

  Дбайлива техніка безконтактного масажу, головна особливість якого - похитування, що виконують спеціальною тканиною - ребозо. Рухи масажиста максимально плавні, ви відчуваєте легкі похитування, та енергетичні вібрації.

  900,00 грн.
  Дитячий масаж стоп у кінотеатрі (30 хв)
  300,00 грн.
  Гавайський масаж "Lomi Lomi Nui" (120 хв)
  1 100,00 грн.

  Рухи ніжні і плавні. Цей масаж – чудовий спосіб розслаблення та зняття втоми. Покращує фізичний стан суглобів, знімає стрес, покращує кровообіг. Також в цьому масажі головне – енергетика. Після масажу ви точно будете наповнені позитивною та гармонійною енергетикою.

  Гавайський масаж Lomi Lomi Nui (90 хв)
  950,00 грн.
  Турецький масаж "Sabun Hamam"* (30 хв)
  450,00 грн.

  Розпарювання в турецькому хамамі, глибокий пілінг за допомогою спеціальної рукавички «кесе», протоки контрастною водою зі східних чаш і ніжний масаж усього тіла з мильною піною. У розширеному варіанті сеанс завершується розслаблюючим масляним масажем.

  Турецький масаж "Sabun Hamam" (90 хв)
  800,00 грн.
  Стоун масаж (90 хв)
  1 000,00 грн.

  Стародавній східний масаж, у якому використовуються гладкі базальтові камені контрастних температур. На зволожену маслами шкіру в спеціальному порядку викладаються камені, якими потім робиться масаж всього тіла. Ви розслаблені, тіло оздоровлюється вже після одного сеансу.

  SPA-ритуал для чоловіків "Енергія самурая" (180 хв)
  1 600,00 грн.

  Чоловічий спа-ритуал, у який входять: розпарювання в японських купелях фурако/парній, масаж бамбуковими віниками, масаж голови з елементами шиацу, аромасоляний пілінг всього тіла морською сіллю і таємницею сумішшю з імбиру, спецій і ефірних масел, тепле обгортання з чорної глини і васабі, розслабляючий масаж з використанням натурального масажного масла, екстракту м'яти і суміші ефірних масел, в бонус - відпочинок в соляному гроті і частування.

  SPA-ритуал "Сонце та Місяць" (120 хв)
  1 200,00 грн.

  Спа-ритуал починається з ритмічного масажу бамбуковими паличками, які неймовірно очищують енергетику та завдяки гіпнотичним звукам налаштовують на повний релакс. Після - масаж аромасвічкою. Масаж комбінацією найкращих олій позбавить від емоційної напруги, розслабить м’язи, забезпечить той самий душевний спокій.

  SPA ритуал "Sahara Dreams" (120 хв)
  1 000,00 грн.

  Зігріваючий спа-ритуал, який проводиться в турецькому хамамі. Розпарювання, скрабування всього тіла берберською пілінговою пастою, а потім ніжний масаж забирає думки в сонячну пустелю - безтурботну і величну.

  ECO ритуал "Кокосова перлина" 180 хв
  1 600,00 грн.

  3 години спа-ритуалу, у який входить пропарка в римській парній, проминання шиї, ніжний пілінг з рисової пудри, кокосового масла і пластівців, тепла маска з кокосових вершків і білої глини підтягує силует під час обгортання, яке супроводжується масажем голови. Спа-ритуал завершується розслаблюючим масаж усього тіла. Плюс відпочинок в соляному гроті.

  Класичні масажі
  Масаж "Sport Hit" (60 хв)
  750,00 грн.
  Дитячий корегуючий масаж (30 хв)
  350,00 грн.

  Призначений для формування правильної постави в дітей. Інтенсивність підбирається в залежності від віку та фізичного стану дитини.

  Комплексний масаж "Медовий шик" (60 хв)
  750,00 грн.

  Масаж, який поєднує в собі оздоровчий та детокс ефекти.

  Масаж обличчя та голови (40 хв)
  450,00 грн.

  Легкий масаж обличчя та голови покращує мікроциркуляцію крові і лімфи, знімає набряки, підвищує насичення тканин киснем, підтягує шкіру.

  Масаж окремих частин тіла/спини (30 хв)
  400,00 грн.
  Масаж "Wellness" (60 хв)
  700,00 грн.

  Масаж усього тіла за класичною технікою. Сприяє загальному оздоровленню кістково-м'язової системи. Проводиться з використанням натуральної нейтральної масажної олії.

  Моделюючі масажі
  Масаж Гуаша всього тіла
  900,00 грн.

  Китайська техніка масажу дерев‘яними скребками, ложками, ножами, блейдами, мідними скребками, пластинами. У разі антицелюлітного масажу додають блейди та масажер інарі.

  Масаж Гуаша спини
  500,00 грн.

  Китайська техніка масажу, яка звільнить вашу енергію, "замкнену" в тілі, покращить кровообіг, нормалізує обмін речовин, запустить процеси саморегуляції і самовідновлення організму, знищить «апельсинову кірку» та підтягне контури вашого тіла, зменшить об’єми.

  Антицелюлітний масляний масаж окремих частин тіла з обгортанням (30 хв)
  550,00 грн.

  Поєднує в собі ефективність дренажних і розминаючих рухів з розігріваючим обгортанням, що підсилює кровообіг і прискорює позитивні зміни в тілі: зменшення проявів «апельсинової кірки» і обсягів, повернення пружності шкіри. Проводиться як для всього тіла, так і для окремих частин, до яких потрібна посилена увага.

  Антицелюлітний масляний масаж окремих частин тіла з обгортанням (60 хв)
  750,00 грн.
  Гідромасаж високого тиску, доповнений відпочинком 30 хв у соляному гроті/аромакімнаті (30/30 хв)
  400,00 грн.

  Поєднує в собі коригувальний, розслаблюючий і масажний ефекти, оскільки проводиться в наповненій водою комфортної температури ванні за допомогою струменя води під високим тиском. Масажними рухами зі шкіри буквально «видавлюються» накопичені шлаки, посилюється лімфоток, усуваються жирові відкладення, шкіра набуває пружності. За бажанням сеанс може бути доповнений бішофітом, який позитивно впливає на кістково-м'язову систему і суглоби.

  Гідромасаж високого тиску з бішофітом, доповнений відпочинком 30 хв у соляному гроті/аромакімнаті (30/30 хв)
  500,00 грн.
  Душ Шарко, доповнений відпочинком у соляному гроті/аромакімнаті (20/30 хв)
  400,00 грн.

  Покликаний оздоровити в першу чергу, нервову систему і позбавити від стресу. А зменшення проявів целюліту, підтяжка шкіри тіла, масаж затиснутих м'язів двома струменями води контрастної температури - 100%-ий додатковий ефект, який і робить цю процедуру здатну на моделювання красиве підтягнуте тіло.

  Лімфодренажний моделюючий масаж (60 хв)
  650,00 грн.

  Сеанс для природного усунення застоїв лімфи, яка, як відомо, накопичує шлаки і речовини, що заважають ефективному зменшенню ваги і розмірів тіла. Спеціальна техніка масажу активізує кровообіг і сприяє антицелюлітному і детокс ефектів.

  Розслаблюючі масажі
  Масаж "SPA Aroma" (60 хв)
  700,00 грн.

  Розслаблюючий масаж всього тіла з індивідуально підібраними аромаоліями. Сеанс допоможе зняти стрес, напругу і м'язові затиски. Плюс ви отримаєте насолоду від аромату аромаоліями.

  Антистресовий масаж / 90 хв (легкий масаж делікатними рухами і погладжуваннями усуває напругу в м'язах і відчуття втоми
  750,00 грн.

  Масаж делікатними рухами і погладжуваннями, що усуває енергетичні застої, напругу в м'язах і відчуття втоми.

  SPA-ритуал мушлями Каурі "Shells" (120 хв)
  1 200,00 грн.

  Один із теплих SPA-ритуалів, який починається з ніжного скрабування всього тіла пілінгом THALGO і розслаблюючого душа. Потім теплі мушлі під впливом рук майстра наче самі знаходять, де Ваше тіло затиснуте і як його розслабити. Цей масаж чудово знімає напругу, стимулює кровообіг і заспокоює нервову систему.

  БАННІ РИТУАЛИ*
  Пропарка класична дубовими віниками двійна
  400,00 грн.
  Комплексна пропарка дубовими віниками з медово-соляним пілінгом
  600,00 грн.
  Пропарка "По-царськи" з пілінгом "Оксамитова шкіра"
  600,00 грн.

  Пропарка в римській парній, після якої проводиться пілінг ніжними скрабуючими компонентами для зволоження та живлення шкіри.

  Пропарка "По-царськи" з пілінгом "Вітамінний"
  600,00 грн.

  Насичує шкіру вітамінами, мікро- і макроелементами, адже в процесі тіло поливається соком з апельсина.

  Пропарка "По-царськи" з пілінгом "Кавовий"
  600,00 грн.

  Допомагає шкірі оновитися і стати більш гладкою.

  Пропарка "Реабілітація"
  600,00 грн.
  Банний ритуал "Альпійська гармонія" (120 хв)
  1 000,00 грн.

  Унікальний спа-ритуал на лугового ароматному сіні. Включає розпарювання тіла в слов'янської лазні, після чого - охолодження в крижаній купелі. Далі - подвійна пропарювання дубовими віниками на ароматному сіні, охолодження в душі вражень і розтирання снігом з крижаного фонтану.

  Бана церемонія "Aufguss" (2-6 ос.) (ціна вказана за 1 ос.)
  200,00 грн.

  Банний ритуал, який проводиться в слов’янській сауні індивідуально або для компанії до 6 осіб.

  SPA-терапія з лікувальними грязями та морськими водоростями (90 хв)
  1 600,00 грн.

  Ефективна моделююча процедура на лікувальній морській грязі, збагаченою водоростями, екстрактом плюща, кінського каштану й папайї та морськими мікронізованими водоростями. Процедура включає три етапи: скрабування, обгортання лікувальними грязями та водоростями, лімфодренажний масаж тіла.

  SPA-ритуал в хамамі "Гарячий шоколад" (120 хв)
  1 600,00 грн.
  ПІЛІНГИ З МАСАЖЕМ*
  Пілінг Медово-соляний
  450,00 грн.
  Пілінг "Оксамитова шкіра"
  450,00 грн.
  Пілінг Вітамінний
  450,00 грн.
  Пілінг Кавовий
  450,00 грн.
  Пілінг "Секрет Клеопатри"
  500,00 грн.
  Пілінг "Sexy Choсolate"
  500,00 грн.
  Пілінг "Кокосовий рай"
  500,00 грн.
  Пілінг "Мигдалеві пластівці"
  500,00 грн.
  Пілінг "Полунична досконалість"
  500,00 грн.
  ВАННИ SPA
  Ванна з морськими мікронізованними водоростями (20 хв)
  400,00 грн.
  Ванна Клеопатри "Блакитна лагуна" (30 хв)
  400,00 грн.
  Ванна Клеопатри "Медова мрія" (30 хв)
  400,00 грн.
  РИТУАЛИ ДЛЯ ТІЛА / ОБГОРТАННЯ
  Бренд Gerard’s
  Ліфтинг-догляд за обличчям та зоною декольте SOY SOY (90 хв)
  900,00 грн.

  Масаж з доглядом, в якому використовуються продукти з високим вмістом екстракту сої. Результат - ліфтинг, дренаж і регенерація шкіри.

  Моделюючий масаж всього тіла SOY SOY (120 хв)
  1 500,00 грн.

  Моделюючий, антицелюлітний, зміцнюючий масаж, який заснований на поєднанні спеціальних масажних технік і унікальних продуктів сої, рису і кави. Результат - ліфтинг, дренаж і регенерація шкіри.

  Моделюючий масаж SOY SOY живота й талії (90 хв)
  800,00 грн.
  Моделюючий масаж SOY SOY сідниць та стегон (90 хв)
  1 200,00 грн.
  Лімфатичне детокс-обгортання "BODY WOD" (120 хв)
  1 600,00 грн.
  Детокс-програма для схуднення "AYURVEDA" (3 год)
  1 600,00 грн.
  Антицелюлітний коригуючий слім-масаж
  800,00 грн.

  Масажист пропрацьовує тіло глибоко й інтенсивно поплескуваннями, натисканнями, прогладжуваннями. Таким чином покращуються обмінні процеси в організмі, масаж сприяє розщепленню і швидкому виведенню через лімфатичну систему жирових клітин

  Шовковий догляд для тіла "OLOIL" (120 хв)
  1 600,00 грн.
  Скрабування з йогуртовим обгортанням (90 хв)
  1 400,00 грн.
  SPA ритуал "Шоколадна насолода" (90 хв)
  1 600,00 грн.
  Парафінова детокс-терапія від бренду Bruno Vassari

  Інтесивна детокс-процедура з холодним парафіном та під дією термоковдри для виведення зайвої рідини й токсинів. Результат: зменшуються об'єми тіла, шкіра отримує максимальне зволоження.

  1 400,00 грн.
  БРЕНД THALGO
  Обгортання з морськими мікронізованими водоростями (60 хв)
  1 400,00 грн.
  Скрабування «Глибоке живлення» (40 хв)
  800,00 грн.
  БРЕНД STYX
  Віскі-пеленання з азіатською центелою (90 хв)
  1 100,00 грн.
  Віскі-пеленання антицелюлітне з водоростями Medium (90 хв)
  1 200,00 грн.
  Віскі-пеленання антицелюлітне з квітами гіркого апельсину (90 хв)
  1 300,00 грн.
  Моделювання фігури на апараті 3MAX COOL SHAPING
  Cryo моделювання (1 год)
  900,00 грн.
  Cavitation (ультразвукова кавітация, 15 хв)
  350,00 грн.
  RF-ліфтинг (15 хв)
  550,00 грн.
  Ультразвукова терапія (15хв)
  200,00 грн.
  Cavitation (ультразвукова кавітація) + Cryo моделювання (1год 15хв)
  1 150,00 грн.
  ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  Верхня губа
  200,00 грн.
  Верхня губа + підборіддя + бакенбарди
  550,00 грн.
  Ноги до коліна
  800,00 грн.
  Ноги повністю
  1 000,00 грн.
  Руки до ліктя
  500,00 грн.
  Пахви
  350,00 грн.
  Зона живота
  400,00 грн.
  Зона спини
  650,00 грн.
  Лінія бікіні
  650,00 грн.
  Глибоке бікіні
  750,00 грн.
  Лазерне омолодження кистей рук
  400,00 грн.
  Лазерне омолодження обличчя
  600,00 грн.
  Лазерне видалення пігментації на обличчі
  600,00 грн.
  ВОСКОВА ДЕПІЛЯЦІЯ
  Воскова депіляція - Живіт
  200,00 грн.
  Воскова депіляція - Спина
  350,00 грн.
  Воскова депіляція - Груди
  250,00 грн.
  Воскова депіляція - Зона декольте
  250,00 грн.
  Воскова депіляція - Лінія бікіні
  400,00 грн.
  Воскова депіляція - Рука з ліктем
  200,00 грн.
  Воскова депіляція - Рука повністю
  300,00 грн.
  Воскова депіляція - Бразильська депіляція
  450,00 грн.
  Воскова депіляція - Гомілки
  300,00 грн.
  Воскова депіляція - Стегна
  200,00 грн.
  Воскова депіляція - Пахви
  200,00 грн.
  Воскова депіляція - Вуха
  120,00 грн.
  Воскова депіляція - Ніс
  120,00 грн.
  Воскова депіляція - Брови
  120,00 грн.
  Воскова депіляція - Верхня губа
  120,00 грн.
  Воскова депіляція - Підборіддя
  130,00 грн.
  Апарат IP 300
  ELOS епіляція
  ELOS епіляція бакенбарди (30 хв)
  230,00 грн.
  ELOS епіляція верхня губа (30 хв)
  200,00 грн.
  ELOS епіляція верхня губа + підборіддя (60 хв)
  300,00 грн.
  ELOS епіляція верхня губа + підборіддя + бакенбарди (90 хв)
  500,00 грн.
  ELOS епіляція глибоке бікіні (90 хв)
  700,00 грн.
  ELOS епіляція гомілок (60 хв)
  800,00 грн.
  ELOS епіляція живіт (60 хв)
  380,00 грн.
  ELOS епіляція лінія бікіні (60 хв)
  550,00 грн.
  ELOS епіляція ніг (90 хв)
  1 000,00 грн.
  ELOS епіляція пахви (30 хв)
  300,00 грн.
  ELOS епіляція підборіддя (60 хв)
  200,00 грн.
  ELOS епіляція руки до ліктя (60 хв)
  450,00 грн.
  ELOS епіляція руки повністю (90 хв)
  650,00 грн.
  ELOS епіляція спина (60 хв)
  650,00 грн.
  РИТУАЛИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ
  ДОГЛЯДОВІ ПРОЦЕДУРИ
  Догляд "Морське зволоження" (THALGO) (40 хв)
  500,00 грн.
  Догляд "Морський гоммаж" (THALGO) (40 хв)
  550,00 грн.
  Догляд "Сяйво" (THALGO) (40 хв)
  500,00 грн.
  Догляд альгінатний "Французький парадокс" (Франція) (40 хв)
  500,00 грн.
  Догляд альгінатний "Еффект ботоксу" (Франція) (40 хв)
  500,00 грн.
  Програма "Морське джерело" для всіх типів шкіри (THALGO) (60 хв)
  900,00 грн.
  Догляд "Детокс" (40 хв)
  500,00 грн.
  Догляд "Медовий" (40 хв)
  500,00 грн.
  Програма "Абсолютне сяйво" (THALGO) (60 хв)
  900,00 грн.
  Програма "Морський альгінат" (THALGO) (60 хв)
  1 300,00 грн.
  Монодозовий догляд для обличчя "Skin Sensations" (CASMARA)
  1 200,00 грн.

  Процедура, яка включає 5 етапів (очищення, активна мінеральна сироватка, два доглядові комплекси, маска із золотом 280, крем)

  Монодозовий догляд для шиї та зони декольте "Skin Sensations" (CASMARA)
  1 800,00 грн.

  Процедура, яка включає 5 етапів (очищення, активна мінеральна сироватка, два доглядові комплекси, маска із золотом 280, крем)

  Монодозовий антиоксидантний догляд для обличчя "Ягоди Годжі" (CASMARA)
  1 200,00 грн.

  Процедура, яка включає 5 етапів (очищення, активна мінеральна сироватка, два доглядові комплекси, Годжі маска 2070, крем)

  Монодозовий антиоксидантний догляд для шиї та зони декольте "Ягоди Годжі" (CASMARA)
  1 800,00 грн.

  Процедура, яка включає 5 етапів (очищення, активна мінеральна сироватка, два доглядові комплекси, Годжі маска 2070, крем)

  Монодозовий освітлюючий догляд для обличчя "Nacar Treatment" (CASMARA)
  1 300,00 грн.

  Освітлюючий догляд для боротьби з пігментацією та потужною антивіковою дією.

  Монодозовий освітлюючий догляд для шиї та зони декольте "Nacar Treatment" (CASMARA)
  2 000,00 грн.

  Освітлюючий догляд для боротьби з пігментацією та потужною антивіковою дією.

  Монодозовий антивіковий догляд для обличчя "Ocean Miracle" (CASMARA)
  1 200,00 грн.

  Укріплюючий антивіковий догляд для підвищення тонусу та ефективного детоксу.

  Монодозовий антивіковий догляд для шиї та зони декольте "Ocean Miracle" (CASMARA)
  1 800,00 грн.

  Укріплюючий антивіковий догляд для підвищення тонусу та ефективного детоксу.

  Ритуал "Гавань" для сухої та чутливої шкіри (THALGO) (60 хв)
  1 600,00 грн.
  Ліфтинг-догляд з моделюючим Stratching масажем (GERARD'S) (120 хв)
  1 100,00 грн.
  Догляд для чутливої шкіри з торфяною маскою (GERARD'S) (80 хв)
  750,00 грн.
  Догляд альгінатний з блакитними водоростями (GERARD'S) (80 хв)
  900,00 грн.
  Догляд для ліфтингу та сяйва LUMINOUS LIFT 3D KIT (GERARD'S) (60 хв)
  850,00 грн.

  Срок действия подарочного сертификата 3 месяца со дня покупки.
  Использовать его можно на усмотрение получателя на любые услуги/товары в SLON SPA. Прайс и правила использования подарочных сертификатов находится по ссылке нажмите здесь


  Обратите внимание, на все услуги ведется предварительная запись по тел.: 0637770081, 0667770081, 0687770081


  Правила использования подарочных сертификатов:
  1. Подарочный сертификат становится именным после предъявления в салоне и подлежит индивидуальному использованию. Передача именного сертификата третьим лицам и оплата их услуг не допускается.
  2. Подарочный сертификат не является платежным документом или ценной бумагой.
  3. Разница между номинальной стоимостью сертификата и фактической стоимостью подлежит доплате при расчете за оказанные услуги.
  4. Подарочный сертификат можно приобрести онлайн, по наличному и безналичному расчету, возможно вручение получателю в салоне.
  5. Подарочный сертификат не подлежит возврату и обратной конвертации в денежный эквивалент.
  6. В случае утери или истечения срока действия сертификата, уплаченная за него сумма возврату не подлежит.
  7. Сертификат является собственностью SLON SPA и после использования подлежит возврату.

  Обязательно укажите фамилию, имя и контактный номер телефона получателя сертификата в корзине при оформлении заказа.

  Ферментний догляд "Мати нареченої" (DMK) (90 хв)
  1 350,00 грн.
  Ферментотерапія з ензимною маскою №1 (DMK) (60 хв)
  1 000,00 грн.
  Інтенсивна ферментотерапія з ензимними масками №1,2,3 (DMK) (60 хв)
  1 800,00 грн.
  ACU-догляд для жирної шкіри (DMK) (60 хв)
  500,00 грн.
  Колагеновая помпа (DMK) (90 хв)
  1 300,00 грн.
  Карбоксітерапія (Genosys) (60 хв)
  1 000,00 грн.

  Срок действия подарочного сертификата 3 месяца со дня покупки.
  Использовать его можно на усмотрение получателя на любые услуги/товары в SLON SPA. Прайс и правила использования подарочных сертификатов находится по ссылке нажмите здесь


  Обратите внимание, на все услуги ведется предварительная запись по тел.: 0637770081, 0667770081, 0687770081


  Правила использования подарочных сертификатов:
  1. Подарочный сертификат становится именным после предъявления в салоне и подлежит индивидуальному использованию. Передача именного сертификата третьим лицам и оплата их услуг не допускается.
  2. Подарочный сертификат не является платежным документом или ценной бумагой.
  3. Разница между номинальной стоимостью сертификата и фактической стоимостью подлежит доплате при расчете за оказанные услуги.
  4. Подарочный сертификат можно приобрести онлайн, по наличному и безналичному расчету, возможно вручение получателю в салоне.
  5. Подарочный сертификат не подлежит возврату и обратной конвертации в денежный эквивалент.
  6. В случае утери или истечения срока действия сертификата, уплаченная за него сумма возврату не подлежит.
  7. Сертификат является собственностью SLON SPA и после использования подлежит возврату.

  Обязательно укажите фамилию, имя и контактный номер телефона получателя сертификата в корзине при оформлении заказа.

  МАСАЖ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ
  Stratching масаж (IS CLINICAL/ GERARD'S) (60 хв)
  600,00 грн.
  Ліфтинг-догляд за обличчям та зоною декольте SOY SOY (GERARD'S) (60 хв)
  900,00 грн.
  Масаж обличчя Гуаша від зморшок (40 хв)
  500,00 грн.

  Техніка масажу за допомогою нефритового скребка. Має лімфодренажний, ліфтинг ефекти.

  Лімфодренажний моделюючий масаж обличчя (40 хв)
  500,00 грн.
  ЧИСТКИ
  Програма "Очищення" на водоростях (THALGO) (150 хв)
  750,00 грн.
  Чистка атравматична для жирної шкіри з ферментною маскою (DMK) (150 хв)
  1 100,00 грн.
  Чистка атравматична для комбінованої та жирної шкіри (DMK) (120 хв)
  850,00 грн.
  Ультразвукова чистка (1 год)
  700,00 грн.
  ПІЛІНГИ
  Пілінг Obagi (60 хв)
  750,00 грн.
  Пілінг ензимний ферментний (DMK) (90 хв)
  1 400,00 грн.
  Пілінг ензимний для всіх типів шкіри (DMK) (60 хв)
  1 000,00 грн.
  Пілінг кислотний ферментний (DMK) (90 хв)
  1 300,00 грн.
  Пілінг кислотний зволожуючий (DMK) (60 хв)
  1 000,00 грн.
  Пілінг 6-ти шаровий з AHA-кислотами низької інтенсивності (DMK) (50 хв)
  1 000,00 грн.
  Пілінг 6-ти шаровий з AHA-кислотами середньої інтенсивності (DMK) (50 хв)
  1 000,00 грн.
  Пілінг 6-ти шаровий з AHA-кислотами високої інтенсивності (DMK) (50 хв)
  1 000,00 грн.
  Підготовка до пілінгу "Revitosin" (DMK) (20 хв)
  400,00 грн.
  Пілінг PRX - T33 (50 хв)
  1 800,00 грн.

  Омолодження шкіри обличчя без ін'єкцій та з миттєвим ефектом. 

  АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ
  Електропорація з гіалуроновою кислотою (40 хв)
  900,00 грн.
  Мікротоки з комплексом вітамінів (60 хв)
  600,00 грн.
  Мікротоки з гіалуроновою кислотою (60 хв)
  600,00 грн.
  Мікротоки (40 хв)
  400,00 грн.
  Мікродермобразія алмазна (60 хв)
  600,00 грн.
  Мультикислотний комплекс RECREAGE (GERARD'S) (90 хв)
  1 700,00 грн.
  ФОТОКОСМЕТОЛОГІЯ
  Фотоомолодження обличчя (обличчя + шия) (60 хв)
  650,00 грн.
  RF ліфтинг (декольте) (60 хв)
  550,00 грн.
  RF ліфтинг (обличчя + шия) (60 хв)
  600,00 грн.
  RF ліфтинг (обличчя + шия + декольте) (90 хв)
  1 000,00 грн.
  Фотовидалення пігментації на обличчі (60 хв)
  600,00 грн.
  Фотовидалення судинної сітки (все обличчя) (60 хв)
  600,00 грн.
  Фотовидалення судинної сітки (крила носу) (30 хв)
  300,00 грн.
  Фотолікування акне (60 хв)
  600,00 грн.
  Видалення папіломи електрокоагулятором (1 шт до 5 мм)
  50,00 грн.

  Сучасна методика видалення папілом на тілі та обличчі спеціальним приладом - електрокоагулятором. Процедура проводиться за попередньою консультацією зі спеціалістом.

  Видалення папіломи електрокоагулятором (1 шт більше 5 мм)
  100,00 грн.

  Сучасна методика видалення папілом на тілі та обличчі спеціальним приладом - електрокоагулятором. Процедура проводиться за попередньою консультацією зі спеціалістом.

  Видалення папіломи електрокоагулятором (складне, 1 шт)
  150,00 грн.

  Сучасна методика видалення папілом на тілі та обличчі спеціальним приладом - електрокоагулятором. Процедура проводиться за попередньою консультацією зі спеціалістом.

  Видалення папіломи електрокоагулятором (від 10 до 15 шт)
  500,00 грн.

  Сучасна методика видалення папілом на тілі та обличчі спеціальним приладом - електрокоагулятором. Процедура проводиться за попередньою консультацією зі спеціалістом.

  Видалення папіломи електрокоагулятором (від 15 до 30 шт)
  800,00 грн.

  Сучасна методика видалення папілом на тілі та обличчі спеціальним приладом - електрокоагулятором. Процедура проводиться за попередньою консультацією зі спеціалістом.

  ІН'ЄКЦІЙНА КОСМЕТОЛОГІЯ
  Мезотерапія з вітамінами (обличчя) (90 хв)
  1 200,00 грн.
  Мезотерапія з вітамінами (обличчя, шия, декольте, кисті рук) (150 хв)
  1 500,00 грн.
  Мезотерапія з вітамінами (волосся) (90 хв)
  1 300,00 грн.
  Мезотерапія навкруги очей проти набряклості та кругів (60 хв)
  1 100,00 грн.
  Біоревіталізація з гіалуроновою кислотою 1,8% Croma (120 хв)
  3 000,00 грн.
  Біоревіталізація Teosyal (90 хв)
  4 000,00 грн.
  Біоревіталізація Prostrolane (120 хв)
  4 000,00 грн.

  Срок действия подарочного сертификата 3 месяца со дня покупки.
  Использовать его можно на усмотрение получателя на любые услуги/товары в SLON SPA. Прайс и правила использования подарочных сертификатов находится по ссылке нажмите здесь


  Обратите внимание, на все услуги ведется предварительная запись по тел.: 0637770081, 0667770081, 0687770081


  Правила использования подарочных сертификатов:
  1. Подарочный сертификат становится именным после предъявления в салоне и подлежит индивидуальному использованию. Передача именного сертификата третьим лицам и оплата их услуг не допускается.
  2. Подарочный сертификат не является платежным документом или ценной бумагой.
  3. Разница между номинальной стоимостью сертификата и фактической стоимостью подлежит доплате при расчете за оказанные услуги.
  4. Подарочный сертификат можно приобрести онлайн, по наличному и безналичному расчету, возможно вручение получателю в салоне.
  5. Подарочный сертификат не подлежит возврату и обратной конвертации в денежный эквивалент.
  6. В случае утери или истечения срока действия сертификата, уплаченная за него сумма возврату не подлежит.
  7. Сертификат является собственностью SLON SPA и после использования подлежит возврату.

  Обязательно укажите фамилию, имя и контактный номер телефона получателя сертификата в корзине при оформлении заказа.

  Електропорація з гіалуроновою кислотою (40 хв)
  800,00 грн.
  Ботулінотерапія (1 мл)
  130,00 грн.
  Комплекс до ботулінотерапії
  150,00 грн.
  Анестетик до ботулінотерапії
  50,00 грн.
  НІГТЬОВА ЕСТЕТИКА
  МАНІКЮР
  Апаратний манікюр (45-60 хв)
  220,00 грн.
  Класичний манікюр (45-60 хв)
  220,00 грн.
  Комбінований манікюр (60 хв)
  240,00 грн.
  Комбінований манікюр чоловічий (60 хв)
  300,00 грн.
  Класичний манікюр дитячий (45 хв)
  180,00 грн.
  Європейський манікюр (60 хв)
  180,00 грн.
  SPA манікюр (60 хв)
  400,00 грн.
  Парафінотерапія рук (20 хв)
  220,00 грн.

  Косметична процедура, під час якої на шкіру рук наносять маску з розігрітого парафіну з вмістом необхідних вітамінів і зволожуючих компонентів. Результат процедури - шкіра зволожена, м'яка, гладка. 

  Покриття LUXIO (45 хв)
  250,00 грн.
  Покриття Gloss (45 хв)
  220,00 грн.
  Покриття Komilfo (45 хв)
  180,00 грн.
  Покриття лаком ORLY Epix (20 хв)
  100,00 грн.
  Покриття лаком ORLY френч (20 хв)
  120,00 грн.
  Лікувальне покриття "Укріплення" (15 хв)"
  100,00 грн.
  Японський манікюр (1,5 год)
  350,00 грн.
  Покриття гелем (45 хв)
  110,00 грн.
  Покриття акриловою пудрою
  50,00 грн.
  Зняття LUXIO/GLOSS/KOMILFO/гель (20 хв)
  100,00 грн.
  Зняття лаку (10 хв)
  35,00 грн.
  Розпис на нігтях
  30,00 грн.
  Розпис на нігтях (складний)
  60,00 грн.
  Зняття гелю Soak Off
  120,00 грн.
  Корекція форми нігтя (25 хв)
  50,00 грн.
  Ремонт нігтя (15 хв)
  60,00 грн.
  ПЕДИКЮР
  Класичний педикюр жіночий (90-120 хв)
  400,00 грн.
  Класичний педикюр чоловічий (90-120 хв)
  520,00 грн.
  Комбінований педикюр легкий (2 год)
  400,00 грн.
  Апаратний педикюр (90-120 хв)
  400,00 грн.
  SPA педикюр (90-120 хв)
  550,00 грн.
  Експрес педикюр (60 хв)
  300,00 грн.
  Фруктовий пілінг для ніг (10 хв)
  90,00 грн.
  Парафінотерапія ніг (120 хв)
  330,00 грн.
  Видалення натоптишів (30 хв)
  150,00 грн.
  Гліттер на ногах (всі нігті) (60 хв)
  240,00 грн.
  Підрізання врослого нігтя (30 хв)
  100,00 грн.
  Зняття потовщення нігтьової пластини (всі нігті) (30 хв)
  300,00 грн.
  Обробка Капраміном
  25,00 грн.
  Обробка Октенисептом
  35,00 грн.
  Послуги надаються гостям в AQUA-зоні (позиції, позначені зірочкою *)
Показано 1 - 277 из 277 товаров