РИТУАЛИ ДЛЯ ТІЛА

РИТУАЛИ ДЛЯ ТІЛА від італійського бренду Gerard's – це ніжні і розслаблюючі ритуали, які віднесуть ваші думки далеко від щоденних турбот і подарують неймовірні тактильні відчуття й ефекти.

OLOIL шовковий догляд – трьохетапний ритуал, що складається з лімфодренажного масажу по оливковому флюїду, пілінгу всього тіла подрібненими листями базиліка і нанесення масажними рухами пом'якшуючої олії.

Ензимний пілінг з йогуртовим обгортанням присвячений красі та здоров'ю жіночого тіла. Атравматичний ензимний пілінг розчиняє ороговілі клітини, оновлюючи шкіру. Потім обгортання з живильним йогуртом насичує підготовлене тіло, роблячи його екстрам’яким і ніжним.

SPA ритуал з масажем «Шоколадне задоволення» – ода шоколаду і чуттєвості. Процедура починається з ніжного скрабування, а потім найголовніше – східний розслаблюючий масаж по суміші гіркого шоколаду і олії виноградних кісточок. На завершення – термообгортання для повного релаксу і насолоди улюбленим ароматом.

Обгортання з морськими мікронізованими водоростями – візитна картка бренду THALGO (Франція). 100% дарів морських глибин подрібнені настільки, що легко насичують організм найважливішими мікроелементами і вітамінами, сприяючи детоксу, зменшенню обсягів тіла, очищенню і оновленню організму.

Для поновлення ніжної шкіри і підготовки до пляжного сезону радимо скрабування всього тіла «Глибоке живлення» від THALGO. Процедура проводиться косметологом-естетистом пілінговою пастою кольору морської хвилі та чудовим ароматом.

МОДЕЛЮЮЧІ ОБГОРТАННЯ від австрійського бренду STYX - еталон ефективності.

Віскі-сповивання зовсім не пов'язане з алкоголем. Але так само принесе захоплені емоції, особливо від виду власного тіла після процедури: шкіра стає помітно більш рівною, прояви «апельсинової кірки» зменшуються, силует стає стрункішим. Косметолог-естетист обере обгортання, яке принесе максимальну користь саме Вам: з водоростями і пелюстками троянд, антицелюлітний з водоростями MEDIUM, антицелюлітний з квітками гіркого апельсина.

Ознайомитися з цінами та записатися на процедуру Ви можете тут