АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ

АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ представлена ​​сучасними високотехнологічними процедурами, які багато в чому можуть замінити хірургічне втручання і травматичні процедури.
Електропорація покликана «проштовхнути» високонцентровані препарати глибоко в дерму і простимулювати активний розподіл клітин і метаболізм. Залежно від потреб Вашої шкіри косметолог запропонує використати гіалуронову кислоту для зволоження.
Мікроструми - вплив на шкіру струмами низької частоти. Абсолютно безболісна процедура розслаблює лицьові м'язи, підтягує овал обличчя і омолоджує. Для отримання додаткових ефектів в процедурі може використовуватися сироватка з гіалуроновою кислотою або комплексом вітамінів.
Алмазна мікродермобразія - фізичний пілінг за допомогою насадок з алмазним напиленням. Після зняття верхнього шару шкіра активно відновлюється і оновлюється, стає сяючою і пружною.
Процедури за допомогою косметологічної системи IP300 мають високу ефективність, абсолютно безпечні і безболісні. У процедурах використовується ELOS світлова енергія + RF. Завдяки гнучким налаштуванням інтенсивності і довжини хвилі, а також спеціальним насадкам косметологами з медичним освіту проводяться такі процедури: Фотоомолодження; Фотовидалення зморшок; Фотовидалення пігментації; Фотовидалення акне; Фотовидалення судинної сітки.

RF ліфтинг обличчя - технологія омолодження, яка визнана гідною альтернативою хірургічній підтяжці обличчя. Радіохвилі проникають глибоко в шкіру, викликаючи внутрішнє нагрівання і стимулюючи активне вироблення колагену і еластину. В результаті овал обличчя підтягується, поліпшується тургор шкіри, дрібні зморшки розгладжуються, а глибокі стають менш помітними. Істотно поліпшується колір обличчя.

Ознайомитися з цінами та записатися на процедуру Ви можете тут