ІН'ЄКЦІЙНА КОСМЕТОЛОГІЯ

ІН'ЄКЦІЙНА КОСМЕТОЛОГІЯ
Точне і контрольоване введення діючих речовин під шкіру, що наповнюють її силою та енергією, омолоджує і покращує колір обличчя.

Мезотерапія за допомогою багатокомпонентних коктейлів з вітамінів, мінералів і зволожуючих речовин інтенсивно стимулює клітинне дихання, вироблення колагену і еластину. У SLON SPA використовуються препарати, вироблені у Франції. За Вашим бажанням і потребам можливе проведення процедури для обличчя або в комплексі із зоною декольте, шиєю та кистями рук. Для вирішення завдання усунення набряклості й темних кругів Ви можете обрати проведення процедури в зоні навколо очей.
Біоревіталізація передбачає введення концентрату гіалуронової кислоти 1,6% / 1,8% Croma / 2,0%. Крім неймовірного зволоження і пружності, розгладжуються зморшки за рахунок наповнення шкіри зсередини, шкіра стає гладкою і сяючою, поліпшується тургор та еластичність.

Процедури проводять сертифіковані досвідчені косметологи з медичною освітою. Все обладнання та інструменти підлягають багаторівневій знезаражувальній обробці й стерилізації.

Ознайомитися із цінами та записатися на процедуру Ви можете тут