ВИДАЛЕННЯ НЕБАЖАНОГО ВОЛОССЯ

ВИДАЛЕННЯ НЕБАЖАНОГО ВОЛОССЯ

Воскова депіляція – налагоджений до дрібниць процес усунення небажаного волосся на будь-якій зоні тіла. Абсолютно контрольована і стерильна процедура допоможе близько місяця ати гладку і ніжну шкіру.

ELOS епіляція покликана позбавити Вас від небажаного волосся на кілька років, а можливо і надовше швидко і безболісно. Завдяки використанню в апараті IP300 світлової енергії (IPL) + RF вдається отримати незаперечні 5 переваг:

1.Безболісність

У ручку епілятора вмонтований охолоджуючий блок, який знижує чутливість. Для особливо делікатних зон за бажанням використовується знеболюючий крем.

2. Безпека

Активне охолодження епідермісу допомагає уникнути побічних ефектів – шкіра після процедури залишається без почервоніння і опіків.

3. Швидкість

Із використанням технології швидкісного видалення волосся (SHR) тривалість процедури епіляції великих за площею зон скорочується на 300% при збереженні ефективності. Наприклад, епіляція ніг займає всього 30 хв.

4. Всесезонність

З IP 300 епіляція більше не процедура осінньо-зимового періоду. Дотримуючись обережності та рекомендацій косметолога по використанню сонцезахисних засобів, процедуру можна проводити і навесні, і влітку.

5. Видалення волосся не тільки темних, а й світлих

За допомогою технології ELOS Ви зможете позбутися не тільки від темних (4-8 процедур), але й від світлих волосків. У випадку зі світлим волоссям потрібна більша кількість процедур (8-12) з періодичністю 5-8 тижнів.

Ознайомитися із цінами і записатися на процедуру Ви можете тут