Екзотичні масажі

Екзотичні масажі перенесуть Вас у світ східного таїнства та незвичних відчуттів:

ТАЙСЬКИЙ МАСАЖ не дарма називають пасивною йогою, під час сеансу задіють та опрацюють м’язи, суглоби та енергетичні канали руху енергії. Проводиться в спеціальному костюмі, що не сковує рухи.

ТАЙСЬКИЙ МАСАЖ «OILPLEASURE» – масляний масаж всього тіла, під час якого знімається м’язова напруга та зажими, тіло розслабляється та насичується східними аромаоліями.

ТАЙСЬКИЙ МАСАЖ ГАРЯЧИМИ БАМБУКОВИМИ ПАЛИЧКАМИ проводитися для всього тіла. Перекачуючи бамбукові палички різної довжини та діаметру в різних напрямках, контролюючи силу натискання і направлення рухів, майстер пропрацює всі біологічно активні точки, тим самим відкриваючи важливі канали руху енергії.

ТАЙСЬКИЙ МАСАЖ ГАРЯЧИМИ ТРАВ’ЯНИМИ МІШЕЧКАМИ – зігріваючий ритуал, який подарує дивовижні емоції, адже на тіло діють східні мішечки, наповнені екзотичними травами Таїланду. Мішечки попередньо розпарюють і віддають тілу тепло, поживні речовини та розслаблюючу енергетику.

Сеанс ТАЙСЬКОГО МАСАЖУ НІГ «THAI FOOT»  проводиться в кінотеатрі у підвісному кріслі. Поетапна дія на біологічно активні точки на стопах і ногах до колін за допомогою натискань і спеціальної дерев’яної палички забезпечує загальний оздоровчий ефект і розслаблення. Можливе проведення одночасного сеансу для двох.

ДИТЯЧИЙ МАСАЖ НІГ У КІНОТЕАТРІ проводиться максимально делікатно в східній техніці. Розслабити м'язи після активних ігор або занять спортом в атмосфері фільмів про природу - цікава розвага. Можливе проведення сеансу в парі з одним із батьків.

ГАВАЙСЬКИЙ МАСАЖ «LOMI LOMI NUI» на островах Індійського океану зветься масажем лапою кота. Адже рухи ніжні і плавні, як океанська хвиля. Масаж допомагає безболісно звільнитися від прикрих спогадів, травматичних подій і зосередитися на тому, що відбувається тут і зараз, а також вносить до Вашої свідомості багато світла і любові.

ТУРЕЦЬКИЙ МАСАЖ «SABUN HAMAM» включає такі етапи, як розпарювання в турецькому хамамі, глибокий пілінг за допомогою тканинної рукавички «кесе», протоки контрастною водою зі східних чаш і ніжний масаж усього тіла з мильною піною. У розширеному варіанті сеанс завершується розслаблюючим масляним масажем.

СТОУН ТЕРАПІЯ - стародавній східний масаж, у якому використовуються гладкі базальтові камені контрастних температур. На зволожену маслами шкіру в спеціальному порядку викладаються камені, якими потім робиться масаж всього тіла. Ви розслаблені, тіло оздоровлюється вже після одного сеансу.

МАСАЖ МУШЛЯМИ КАУРІ «SHELLS» - один із теплих SPA-ритуалів, який починається з ніжного скрабування всього тіла пілінгом THALGO і розслаблюючого душа. Потім теплі мушлі під впливом рук майстра наче самі знаходять, де Ваше тіло затиснуте і як його розслабити. Цей масаж чудово знімає напругу, стимулює кровообіг і заспокоює нервову систему.

РИТУАЛ ІЗ МАСАЖЕМ «SAHARA DREAM» - зігріваючий ритуал, який проводиться в турецькому хамамі. Розпарювання, скрабування всього тіла берберською пілінговою пастою, а потім ніжний масаж забирає думки в сонячну пустелю - безтурботну і величну.

Ознайомитися із цінами і записатися на процедуру Ви можете тут