Моделюючі масажі

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСЛЯНИЙ МАСАЖ З ОБГОРТАННЯМ поєднує в собі ефективність дренажних і розминаючих рухів з розігріваючим обгортанням, що підсилює кровообіг і прискорює позитивні зміни в тілі: зменшення проявів «апельсинової кірки» і обсягів, повернення пружності шкіри. Проводиться як для всього тіла, так і для окремих частин, до яких потрібна посилена увага.

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ БАНОЧНИЙ МАСАЖ покликаний за допомогою вакууму, створюваного за допомогою масажних банок, усувати жирові відкладення і сприяти посиленню лімфотоку і кровообігу. Таким чином, навіть після закінчення процедури позитивний вплив триває.

ГІДРОМАСАЖ ВИСОКОГО ТИСКУ доповнений відпочинком в соляному гроті / аромакімнаті 30 хв. поєднує в собі коригувальний, розслаблюючий і масажний ефекти, оскільки проводиться в наповненій водою комфортної температури ванні за допомогою струменя води під високим тиском. Масажними рухами зі шкіри буквально «видавлюються» накопичені шлаки, посилюється лімфоток, усуваються жирові відкладення, шкіра набуває пружності. За бажанням сеанс може бути доповнений бішофітом, який позитивно впливає на кістково-м'язову систему і суглоби.

ДУШ ШАРКО доповнений відпочинком в соляному гроті / аромакімнаті 30 хв. покликаний оздоровити в першу чергу, нервову систему і позбавити від стресу. А зменшення проявів целюліту, підтяжка шкіри тіла, масаж затиснутих м'язів двома струменями води контрастної температури - 100%-ий додатковий ефект, який і робить цю процедуру здатну на моделювання красиве підтягнуте тіло.

ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МОДЕЛЮЮЧИЙ МАСАЖ – сеанс для природного усунення застоїв лімфи, яка, як відомо, накопичує шлаки і речовини, що заважають ефективному зменшенню ваги і розмірів тіла. Спеціальна техніка масажу активізує кровообіг і сприяє антицелюлітному і детокс ефектів.

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МЕДОВИЙ МАСАЖ – солодкий сеанс моделювання фігури. Майстер за допомогою натурального меду робить поступально-липкі рухи. Шкіра при цьому відтягується і стає більш пружною, а тіло набуває стрункості та підтягнутості.

Ознайомитися із цінами та записатися на процедуру Ви можете тут